Na górę
ENGLISH NEWSLETTER
back

katedra architektury wnętrz

Architektura Wnętrz i Przestrzeń Wirtualna jest kierunkiem, który pozwala rozwijać się Studentom na wielu polach związanych z szeroko pojętym projektowaniem zarówno wnętrz, malej architektury czy mebla.
Katedra Architektury Wnętrz pozwala na kształtowanie swoich umiejętności w wielu Pracowniach, które prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie projektowania, praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży architektonicznej.


Podczas studiów istnieje możliwość rozwijania swoich umiejętności miedzy innymi w:
Architekturze wnętrz,
Wystawiennictwie,
Przestrzeniach Terapeutycznych,
Wirtualnej Rzeczywistości,
Nowych Technologiach,
Formach Użytkowych,
Kształtowaniu Przestrzeni Publicznej,
Przestrzeniach Interaktywnych,
Tkaninie Artystycznej,
Projektowaniu Mebla,
Projektowaniu opakowań.

Studia na kierunku Architektura Wnętrz to także szerokie zaplecze przedmiotów teoretycznych, gdzie podczas studiów realizowane są takie przedmioty jak miedzy innymi: Budownictwo ogólne i materiałoznawstwo, ergonomia, prawo architektoniczno-budowlane, Wybrane zagadnienia architektury współczesnej i wnętrz, teorie współczesnej architektury, wystawiennictwa i designu, Historia architektury wnętrz i mebli.

Absolwenci Architektury Wnętrz z Akademii Sztuki w Szczecinie są cenieni przez pracodawców. Z dumą obserwujemy naszych byłych studentów rozwijających swoje pasje po ukończeniu studiów w renomowanych biurach projektowych lub prowadzących swoją własną działalność zarówno w Polsce jak i poza jej granicami.

wszystkie pracownie o nas