Na górę
ENGLISH NEWSLETTER
Wydział Instrumentalny
Rozstrzygnięcie VI Majowego Konkursu Gitarowego
 
 
Przedstawiamy listę laureatów VI Majowego Konkursu Gitarowego:
 
I Miejsce ex aequo

- Maksymilian Maluśki 
nauczyciel: Przemysław Dybizbański
szkoła: POSM II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu

- Stanisław Ruszkowski
nauczyciel: Przemysław Dybizbański
szkoła: POSM II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu


II miejsce ex aequo:

- Zuzanna Granek
nauczyciel: Marek Tubis
szkoła: ZSM im. S. Moniuszki w Łodzi

- Hubert Marczak
nauczyciel: Małgorzata Sztern-Dana
szkoła: OSM i i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi
 

III miejsce ex aequo: 

- Aniela Milala
nauczyciel: Małgorzata Sztern-Dana
szkoła: OSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi

- Mikołaj Kościelak
nauczyecial: Przemysław Dybizbański
szkoła: POSM II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu


wyróżnienia I stopnia:

- Karolina Bednarz
nauczyciel: Marcin Chiliński
szkoła: ZSM im. K.Szymanowskiego w Toruniu

- Kacper Krężołek
nauczyciel: Dariusz Schmidt
szkoła: ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

- Mikołaj Kozak
nauczyciel: Wojciech Pieczyński
szkoła: SM im. T. Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp.

- Jan Poręba
nauczyciel: Franciszek Wieczorek
szkoła: POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach


wyróżnienia II stopnia:

- Oliwia Bartoszak
nauczyciel: Marcin Chiliński
szkoła: ZSM im. K. Szymanowskiego w Toruniu

- Marek Florczyński
nauczyciel: Maciej Kostecki
szkoła: PSM I st. w Kamieniu Pomorskim

- Alicja Fijołek-Tomczyńska
nauczyciel: Małgorzata Sztern-Dana
szkoła: OSM I i II st. im H. Wienawskiego w Łodzi

- Tymoteusz Hury
nauczyciel: Dawid Pajestka
szkoła: PSM I st. im. T. Szeligowskiego w Szczecinie

- Matylda Kruk
nauczyciel: Zbigniew Dubiella
szkoła: ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

- Lena Knera
nauczyciel: Patrycja Błoch
PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Choszcznie

- Joanna Lubawska
nauczyciel: Wojciech Pieczyński
szkoła: SM im. T. Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp.

- Antoni Merecki
nauczyciel: Zbigniew Dubiella
szkoła: ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

- Marcel Świerczyński
nauczyciel: Marek Tubis
szkoła: ZSM im. S. Moniuszki w Łodzi

- Wiktoria Słociak
nauczyciel: Dawid Pajestka
szkoła: PSM I st. im. T. Szeligowskiego w Szczecinie

- Szymon Sikora
nauczyciel: Patrycja Błoch
szoła: PSM I st. im. I. J. Paderewskiego

- Maria Urbanek
nauczyciel: Małgorzata Sztern-Dana
szkoła: PSM I i II st w Płocku

- Igor Welcz
nauczyciel: Przemysław Dybizbański
szkoła: POSM II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu

 
Serdecznie gratulujemy!