Na górę
ENGLISH NEWSLETTER
Konsultacje
#studiuj wokalistykę
bezpłatne konsultacje dla kandydatów
 
Wokalistyka – konsultacje online ze śpiewu solowego dla kandydatów!

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące studiów i egzaminu na wokalistykę w Akademii Sztuki w Szczecinie to wiedz, że możesz uczestniczyć w konsultacji online lub na żywo. Dzięki takiej formie kontaktu będziesz mógł/mogła porozmawiać z pedagogiem śpiewu solowego, zaśpiewać mu coś, przesłać mu swoje nagranie, jak również informacje dotyczące samego egzaminu i jego wymogów.

Co masz zrobić?

Wystarczy napisać maila z pytaniem lub prośbą do wybranego przez Ciebie pedagoga, podać swoje dane kontaktowe i czekać na odpowiedź.

Forma konsultacji zostanie ustalona podczas pierwszego kontaktu z wykładowcą.
 

prof. dr hab. Katarzyna Dondalska
katarzyna.dondalska@akademiasztuki.eu 
tel. +49 172 6141 089

dr hab. Sylwia Burnicka-Kalischewska, prof. AS
sylwia.burnicka@akademiasztuki.eu 
tel. +49 1604302475

dr hab. Ewa Filipowicz-Kosińska, prof. AS
ewa.filipowicz-kosinska@akademiasztuki.eu
tel. +48 664 080 259

dr hab. Magdalena Witczak
magdalena.witczak@akademiasztuki.eu 
te. +48 666 640 772

dr hab. Pawel Wolski prof. AS
pawel.wolski@akademiasztuki.eu 
+48 502 311 550

dr Barbara Żarnowiecka
tel.+48 603 932 793

mgr Tomasz Krzysica
tomasz.krzysica@akademiasztuki.eu 
tel +48 605 736 657

mgr Janusz Lewandowski
janusz.lewandowski@akademiasztuki.eu
tel. +48 691 961 625