Na górę
ENGLISH NEWSLETTER
Działalność studencka
sztuki wizualne
 
 
Koło naukowe TRÓJKĄT
opiekun: dr hab. Olga Kiedrowicz-Świtalska
olga.kiedrowicz@akademiasztuki.eu
 

Koło Naukowe PRYZMAT
opiekun: dr hab. Arkadiusz Marcinkowski, prof. AS
arkadiusz.marcinkowski@akademiasztuki.eu
 

Multimedialne Koło Naukowe KOSMOS
opiekun naukowy: dr hab. Agata Michowska, prof. AS
agata.michowska@akademiasztuki.eu
 

Koło Naukowe KÓŁKO
opiekun naukowy: dr hab. Andrzej Wasilewski, prof. AS
andrzej.wasilewski@akademiasztuki.eu
 

Koło Naukowe DKF
Opiekun naukowy: dr hab. Aleksandra Łukaszewicz-Alcaraz
aleksandra.lukaszewicz@akademiasztuki.eu
 

Studenckie Koło Naukowe (O)KOŁO DESIGNU
Opiekun naukowy: Maciej Karpiak
maciej.karpiak@akademiasztuki.eu
 

Audiowizualne Koło Naukowe
Opiekun naukowy: dr Łukasz Jastrubczak
lukasz.jastrubczak@akademiasztuki.eu
 

Studenckie Koło Naukowe Kurz
Opiekun naukowy: dr Paweł Kula
pawel.kula@akademiasztuki.eu
 

Studenckie Koło Naukowe Próżnia
Opiekun naukowy: Dariusz Fodczuk
dariusz.fodczuk@akademiasztuki.eu
 

Koło Naukowe Poliester
Opiekun naukowy: Iga Węglińska
iga.weglinska@akademiasztuki.eu
 
 
Koło Naukowe FRAKTAL
opiekun naukowy: Andrzej Wochnik
andrzej.wochnik@akademiasztuki.eu